SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Řeka - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Řeka! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 1x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete kofolu a kofolu.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Kotulova dřevěnka.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatele areálu musíme pochválit. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C