SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Sedloňov

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Sedloňov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete bramboráčky a smažený sýr.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.6.
hustý déšť
18°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
14°C
Sobota
10.6.2023
dešťové přeháňky
19°C
14°C