SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Mosty u Jablunkova ostudu neudělal

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Mosty u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 5 sedačkových lanovek.. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte gulášek nebo horkou čokoládu.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází Muzeum Těšínska, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je velmi nadprůměrný. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Personál je velice ochotný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 75%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.6.
hustý déšť
18°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
déšť
18°C
13°C