SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - ostuda lyžování?

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Baby Třebíč - Pod kostelíčkem. Areál se nachází na Vysočině.

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek budišov, který se nachází ve vzdálenosti 13km od areálu.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. 45% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 22.10.
Jasno
8°C
5°C
Sobota
23.10.2021
Polojasno
7°C
3°C
Neděle
24.10.2021
Skoro jasno
6°C
1°C
Pondělí
25.10.2021
Polojasno
8°C
3°C