SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Jak na mráz?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Lehké moderní materiály jej plně nahradí. I dnes ovšem platí - vrstvit, vrstvit a zase vrstvit.

Při výběru nepromokavého oblečení volme takové, jehož odolnost proti vodě je minimálně 20 000 mm vodního sloupce. Bundy opatřené funkčním pásem proti sněhu jsou dnes již samozřejmostí. Pořiďte si i vyhřívané rukavice - jsou vyráběny jak v prstovém provedení, tak i jako palčáky. Krk ochrání termo nákrčník a hlavu kukla.

Dnešní materiály mají výborné termoizolační schopnosti, jsou příjemné na omak, mají vysokou odolností proti větru a vodě, přesto zachovávají prodyšnost a propouští pot. Existuje celá škála moderních materiálů nejrůznějších předností, které lze vzájemně kombinovat a docílit tak absolutně dokonalých vlastností pro sportovní oděvy. V oblečení budete chráněni, i když teploty klesnou hluboko pod bod mrazu. I po celodenním lyžování se budete cítit příjemně. Budete svěží a v pohodě! Svrchní strana oděvu musí být nepromokavá. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Nemalou předností je též odolnost používaných materiálů proti oděru a ušpinění. Při praní používejte jen speciální tekuté prostředky, které zakoupíte v prodejnách se sportovním zbožím. Důležité je též nesušit toto oblečení v blízkosti tepelných zdrojů.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Elastický a vhodně vyprofilovaný chránič, který chrání páteř před úrazy, je také skvělá investice. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.6.
hustý déšť
18°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
14°C
Sobota
10.6.2023
dešťové přeháňky
19°C
14°C