SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Filipovice

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Filipovice. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte smažený sýr či bramboráčky. Středisko sousedí s Kouty nad Desnou.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 76%.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.6.
hustý déšť
18°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
déšť
18°C
13°C