SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Sedloňov

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Sedloňov. Areál se nachází v Orlických horách nedaleko města Rychnov nad Kněžnou a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboračku a hamburger.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Častolovice? Určitě to stojí za to.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Lepší hodnocení než 74% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C