SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Morávka Sviňorky

Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Ski areál Morávka Sviňorky a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Český Těšín . Bohužel však není příliš vybavený.

V areálu se nachází jeden vlek. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. točené pivo nebo bramboráčky. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Biocel Zlatník.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 61% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 22.10.
Jasno
8°C
5°C
Sobota
23.10.2021
Polojasno
7°C
3°C
Neděle
24.10.2021
Skoro jasno
6°C
1°C
Pondělí
25.10.2021
Polojasno
8°C
3°C