SKI AREÁL POLANKA - PÍSEK U JABLUNKOVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Severák - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Severák.

Zimní středisko Filipovice

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Filipovice.

Zimní středisko Šachty Vysoké nad Jizerou

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou!

Svah Zlín - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svah Zlín.

Horní Vltavice - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Horní Vltavice!

Areál Mosty u Jablunkova ostudu neudělal

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Mosty u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Sedloňov

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Sedloňov a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Větrov

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Větrov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kam na víkendovou lyžovačku?

Do Česka se blíží zima. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Kam ale v zimě vyrazit? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Řeka - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Řeka!

Němčičky - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Němčičky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Horní Podluží - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Horní Podluží!

Ski areál Morávka Sviňorky

Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Morávka Sviňorky a užijte si zimní radovánky naplno!

Nové Hutě - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Nové Hutě je pro vás to pravé.

Ski areál Sedloňov

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Sedloňov.

Zásada - to pravé místo pro rekreaci

Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Zásada!

Ski areál Kozí Pláň - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Kozí Pláň a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Mladé Buky - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Mladé Buky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Čihadlo - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Čihadlo a užijte si zimní radovánky naplno!

Nová Lhota - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste středisko Nová Lhota a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Janova Hora

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Janova Hora.

Morávka Sviňorky - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přijeďte navštívit areál Morávka Sviňorky a užijte si zimní radovánky naplno!

Jak na mráz?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - ostuda lyžování?

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Baby Třebíč - Pod kostelíčkem.

Kam na dovolenou? Zamiřte do Třeboně!

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.6.
hustý déšť
18°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
14°C
Sobota
10.6.2023
dešťové přeháňky
19°C
14°C